top of page
באנר פייסבוק הזמנה לכנס (1000 × 300 px) (1).png

לקראת פרידה וגירושים: כך תעזרו לילדיכם לעבור גירושים ללא טראומה

כל מה שאתם רוצים עכשיו הוא לדעת שהילדים שלכם לא ייפגעו. להיות שם עבורם, לוודא שהם יהיו בסדר, לתמוך בהם ולדאוג שיסתדרו. אתם לא יודעים מה הולך לקרות, קשה להעריך למה לצפות ואיך בכלל אפשר לקבל החלטות בתקופה מבלבלת, סוערת ולא יציבה.
מעל הכל אתם חוששים לשבור את לב הילדים ואת חלום המשפחה שמתפרקת להם בן רגע.

שאלות שאולי יש לכם:

איך ממשיכים מכאן? גרים יחד עד הגירושין או נפרדים לפני? איזה החלטות צריך לקבל כבר עכשיו? איך מספרים לילדים? ביחד? מתי? מה אומרים? ואם הילד ישאל אותי למה התגרשנו? מה זה למשל הסכם הורי, זמני שהייה ומודל הורות משותפת? על מה צריך להחליט עכשיו ומה אפשר להחליט בהמשך? מה הכי חשוב שנדע? אילו טעויות נוכל לחסוך מהילדים שלנו ומה הדרך להתגרש ״נכון״ ובריא עבור הילדים? מה הילדים צריכים מאיתנו? איך להגיב במצבים שונים מולם? מה קורה כשאנחנו ההורים לא מסכימים בינינו? איך מבצעים מעבר קל לילדים לשני בתים?

לפני הכל דעו-
זה אפשרי. 
אפשרי בהחלט להתגרש ולשמור על משפחה יציבה ומתפקדת לילדים בלי לגרום להם לטראומה.
גירושים לא שווים בהכרח פגיעה וכאב לכל החיים לילדים. המשפחה משתנה והילדים עם פוטנציאל גבוה להסתגלות. התנאי היחיד? צריך להחליט שפועלים
בשביל זה כי זה לא יקרה מעצמו.
אפשרי לעבור את התקופה הזו עם יותר ודאות, בטחון ורוגע ולהצליח להתגרש ולשמור על הילדים בטוב.


 אני מזמינה אתכם לשיחת ייעוץ ראשונית איתי ללא עלות וללא התחייבות שבה נכיר אחד את השני ונבין מהי הדרך האפשרית והמתאימה שיש לי להציע עבורכם כדי לשמור על יציבות ובטחון לילדים בזמן ואחרי הגירושים. 

מכאן מתאמים לנו פגישה טלפונית:

תמונה של אלינור אלדר עומדת

אפשר להתחיל את תהליך הפרידה בדרך מדויקת למשפחה, יעילה ומובנית כך שהילדים יחוו בטחון ויציבות כבר מההתחלה

אפשרי להתגרש בלי שהילדים יחוו טראומה או סבל.  היום כבר ידוע שמה שעלול לפגוע בילדים הם לא עצם הגירושים עצמם אלא ההתנהלות ההורית אחרי הגירושים והיחסים בין ההורים. פרידה שנעשית בדרך מבוקרת מההתחלה ובליווי מקצועי תומך יכולה לעזור להסתגלות מהירה וחיובית של הילדים ולמנוע מהם כאב ופגיעה מיותרים.
שיחת הכנה לפרידה היא שיחה חשובה ומשמעותית- אבל המשך ההתנהלות המשפחתית חשובה ומשמעותית אפילו יותר.
לא מספיק להבטיח לילדים שיהיה בסדר. צריך לדאוג שכך יהיה וזה אפשרי.

 הפגישות מתקיימות בקליניקה בזכרון יעקב או בזום או בביתכם

ניתן לקיימן בנוכחות הורה אחד אך מומלץ להגיע ביחד

הורים מספרים

נעמה

בלי הרבה מילים- פשוט חייבים. לא יודעת מה עושה מי שלא מקבל את כל המידע הזה ככה מסודר ומאורגן בדיוק לפי הצרכים של המשפחה. חסכת לי הרבה זמן שיטוט ברשת, נתת לי מידע מדויק בדיוק להתבלטויות שהיו לי בלי הרבה רעשי רקע מסביב ועזרת לי להגיע להחלטות ממקום נקי ואני בטוחה שחסכת לי לא מעט כסף.... תודה על שנתקלתי בך!

אבי וחגית

נשמח מאוד להמליץ עליך לכל מי שיצטרך! היתה לנו חוויה מאוד חיובית ומפתיעה. אמנם הגענו אליך מהמלצה של חברים אבל לא באמת האמנו שיש עוד משהו שאנחנו לא יודעים. המפגשים איתך עזרו לנו מאוד, עשו לנו סדר ובעיקר נתנו לנו בטחון שאנחנו בדרך הנכונה. התובנות  והדיוקים שנתת עשו הבדל עצום ולראייה ההתמודדות שלנו ושל הילדים אחרי השיחה הגדולה. אז כמו שכתבנו, ממליצים בחום!

ליאת

אלינור יקרה, אני ממש יכולה לחלק את התהליך שלנו לפניך- ואחריך. מעריכה מאוד את ההשקעה שלך במפגש, את הזמינות אח״כ לכל שאלה שעוד עלתה ובעיקר למקצועיות שלך ולנעימות שבך. מזל שהגענו אליך! תודה!

bottom of page