top of page

תוכנית ליווי והדרכה ייחודית לאבות

אני יודעת שגם האבא הכי אוהב, מודע ובעל רצון ונכונות נתקל לראשונה בשלב משפחתי והורי חדש, רגיש ומורכב כאחד. לגדל ילדים זה גם ככה לא פשוט וגירושים במשפחה הופכים את היומיום למאתגר אפילו יותר. תוכנית ההדרכה הייחודית שאני מובילה לאבות גרושים לילדים צעירים, תתמוך בהתמודדות שלך עם האתגרים הייחודיים של גירושים מול גידול הילדים והערך שלה יישמר עבורך לשנים קדימה.

ככל שהילדים צעירים יותר, כך קל יותר לזהות ולשנות דפוסי התנהגות מאתגרים ולבנות קשרים חזקים ובריאים בבית. התוכנית מותאמת אישית לאבות שרוצים לשמור ולהעמיק את הכלים שברשותם ולקצר את הדרך לתקשורת קרובה ויעילה עם הילדים, הבנת סיטואציות מחיי הילדים, התמודדות עם התנגדויות, רגשות שונים וקשיים ביומיום מול הילדים, סמכות הורית מקרבת, העצמת ילדים ובניית חוסן. התוכנית משלבת גם היבטים ייחודים הקשורים להורות אחרי גירושים ובהם אתגרים של גידול ילדים בשני בתים, קשר עם הגרושה, סוגיות ייחודיות לתמיכה הורית בילדים שהוריהם התגרשו ועוד.
אלו ועוד יאפשרו לך להתמודד עם סיטואציות חדשות בבטחון ולשמור על שגרת חיים יציבה עבורך ועבור ילדיך.

התוכנית מתאימה בכל שלב בגירושים

המפגשים מתקיימים בזום לאבות מכל הארץ ומחו״ל.

מה התוצאה שתגיע אליה?
 

תצא עם בטחון בהורות שלך, קשר קרוב ותקשורת חזקה עם הילדים ועם סל כלים הוריים ופרקטיים שמותאמים לילדים שלך להתמודדות קלה ופשוטה במצבים שונים.
איך להבין את הילדים שלנו טוב יותר? 
איך לפתח בהם תחושת מסוגלות וערך?
איך לצמצם התנגדויות ומאבקי כוח?
איך לדבר עם ילדים כך שיקשיבו?
איך להקשיב כדי שירצו לשתף?

כבר בשלבים מוקדמים תחווה פחות לחץ וחוסר ודאות, תראה פחות התנצחויות מול הילדים ומול הגרושה, תבסס סמכות הורית, תרגיש פחות מתוסכל ויותר בטוח בהתנהלות יומיומית, תחווה יותר שקט ורוגע ובעיקר תראה את ילדיך מסתגלים לשינוי במשפחה, רגועים ושמחים, גם אחרי הגירושים.

למי התוכנית מיועדת?

התוכנית מיועדת לאבות גרושים שמעוניינים לשפר את מיומנויות ההורות שלהם ולחזק את הקשר עם ילדיהם לאחר הגירושים. בתוכנית נתמקד בך, בילדים ובצרכים הייחודיים של המשפחה שלך. התוכנית תעניק לך כלים לשיפור התקשורת והקשר עם הילדים, תסייע לך להתמודד עם האתגרים הייחודיים של אבהות במיוחד לאחר גירושים, ותתמוך בך להיות דמות קרובה, משפיעה ובעלת סמכות עבורם בתקופה רגישה זו ובכלל.

 

מה כוללת תוכנית הליווי?

 

תוכנית הליווי כוללת מפגשי הדרכה אישיים בכל שבוע וגם ליווי צמוד אונליין למשך כל התקופה במהלכם תקבל ממני כלים ופתרונות ליישום מיידי מול הילדים ומול הגרושה, תצא עם סל עשיר של מענה ותגובות לסיטואציות שונות, הדרכה והכוונה, גישה ישירה אליי לכל צורך ובכל סוגיה ועוד. הליווי הצמוד שלי יתן לך התמיכה הדרושה כדי שתעבור את הדרך המורכבת הזו עם כמה שיותר בטחון וודאות מול הילדים. בתמיכת הליווי שלי תוכל להמשיך במה שאתה יודע לעשות מצוין- להיות אבא, להתמקד בלהישאר משפחה שמחה גם אחרי הגירושים ולגדל ילדים עם בטחון וחוסן רגשי שחווים את הילדות השמחה שמגיעה להם.​ 

אבות מספרים

שי

״היה מרענן עבורי לצאת מאזור הנוחות ולשים לראשונה את עצמי במרכז. עזרת לי להבין שהגירושים לא מגדירים אותי או את המשפחה שלנו ולמצוא את עצמי בתוך כל השינוי. וזה באמת לא מובן לי מאליו שאני ממשיך את חיי עם כל הקושי, מנהל הורות משותפת טובה כשלא האמנתי שנוכל אי פעם בכלל להגיד שלום אחד לשניה וגם מרגיש טוב עם עצמי. מבחינתי שינית לי את החיים שחשבתי שיהיו לי, הילדים בקשר מעולה איתי, אני לא נלחץ כשעולים משברים או קשיים מולם, אני מתמודד עם זה מעולה וממקום מאוד בטוח וכבר לא מפחד כי אני יודע לנהל את העניינים ואני לא יודע איך להתחיל להודות לך״. 

מתן

״אלינור היא הגמד הקטן שנמצא לי על הכתף, מהרגע שהתחלנו לעבוד ביחד ועד בכלל. אני מתייעץ איתה בכל פעם שעולה משהו שאני לא בטוח בו ומקבל ממנה כלים שעוזרים לי להרגיש יותר בטחון. הגעתי כי הרגשתי שהילדה שלי מתקשה להתמודד עם הגירושים והבנתי שלא היו לי את הכלים הנכונים כדי להיות שם עבורה ולצערי המצב ממש החמיר מהר. אלינור הובילה אותי מההתחלה בדרך מסודרת והיתה בשבילי עוגן ופשוט הצילה לי את היחסים עם הבת שלי. יש לי עוד בן צעיר יותר ואני רגוע ובטוח שכל מה שעברתי עם אלינור ילווה אותי לכל הדרך ההורית שלי וכל מפגש היה פשוט מפגש מתנה לחיים עבורי. ממליץ זו מילה קטנה מידי״.

אלון

״אלינור עשתה עבורי מה שהרבה עורכי דין לא הצליחו וזה להוציא ממני את הרצון לנקום בגרושתי ולהילחם בה. בסבלנות ורגישות היא עברה איתי דרך לא פשוטה שבה פשוט גיליתי בזכותה את האבהות שלי מחדש והתאהבתי בלהיות אבא. כל מה שלא התמודדתי איתו בנשואים התחלתי מחדש ומאוד פחדתי שאני לא עושה דברים נכון ושמהר מאוד הילדים לא ירצו לבוא אלי יותר. אלינור כמו מלאך הסבירה לי והדריכה אותי במשך תקופה ארוכה מה ואיך לעשות בכל פעם שנבהלתי והרגשתי אבוד ועשתה לי סדר ובזכותה אני מרגיש היום יותר אבא מכל מה שהייתי קודם. יש לי עם הילדים שלי שיחות אל תוך הלילה ואנחנו נהנים מהזמן שלנו ביחד ובלי מתח וכעסים שהיו פעם. אם זו לא הצלת נפשות אני לא יודע מה זה כן״.

bottom of page